Збери портфель дитині - 2018!

Успішний старт нового навчального року - за допомогою небайдужих людей!

Стало вже доброю традицією напередодні навчального року об'єднувати зусилля, щоб допомогти зібрати до школи дітей з особливостями у розвитку. 

В цьому році наша щорічна благодійної акція "Збери портфель дитині - 2018" проходила з 23 липня по 1 вересня.

Метою акції було надання допомоги сім'ям в яких виховуються дітки з розладом аутистичного спектра в підготовці до початку навчального року.

В рамках акції ми шукали допомогу у вигляді канцелярії, портфелів, одягу, взуття або фінансових коштів на їх придбання для подальшої передачі особливим учням. Взяти участь в акції міг кожен охочий.

Завдяки активістами і небайдужим людям нам вдалося зібрати до початку навчального року 32 дитини. Допомога була надана з урахуванням потреби кожного особливого учня.

Святковим підсумком нашої акції було проведення інклюзивного свята «День знань»! Діти із задоволенням взяли участь у конкурсах, вікторинах, іграх, майстер класі. Феєрією свята було «Шоу мильних бульбашок». Всім учасникам свята були вручені солодкі подаруночки.

Щиро дякуємо всім за доброту, чуйність, і надану допомогу. Бажаємо всіляких благ, здоров'я, процвітання і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Акцію підтримали: ПрАТ Північний_ГЗКТОВ_УКРБУДАКТІВ, Депутату міської ради Юрий Милобог, колектив співробітників Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради, криворіжці - Уля Кирильчук, Ксенія, Анастасия ПозняковаДмитрий Попов.

Інформаційна підтримка: ТРК "Рудана" Кривой РогПервый Городской. Кривой Рог0564.ua - Сайт города Кривого РогаСуспільне телебачення "Криворіжжя", інтернет виданню "Весь Кривий Ріг"34 телеканалkrivbass.city

Організований пункт збору: ТОВ НОВА ПЕРСОНА.