Випробування для іменинників

Випробування для іменинників
Так склалося, що на час проведення нашого табору, у двох його учасників припало день народження. То ж ми скористалися нагодою і провели День іменинника. Цей урочистій святковий день пройшов яскраво та залишив найяскравіші спогади не тільки у наших іменинників, а й у всіх учасників свята.
Привітати наших малюків з їх святом завітали інопланетяни Геліос та Селена. Вони навчили всіх вітатись як на планеті Аріонелла; запустили всім табором "Ракету веселощів"; намалювали листівки для іменинників з зав'язаними очима, як на планеті художників Вайдоса; щоб відчувався святковий настрій, всі вибрали собі вбрання з планети Кутюрьєус; збирали цукерки та пекли незвичайні торти; весело і радісно, як на планеті Смехос, дружньо надували кульки та дарували довгоочікувані подарунки! А на згадку про наш табір, наші дітлахи навчили інопланетян конкурсу "Випробування для іменинників", щоб вони могли проводити його і на інших планетах! Всі учасники були радісні й щасливі! Свято вдалось веселим і незабутнім!
#ЛітоЗсенсом2022 #аутизмКР #РАС #програмареабілітації #ACINO #ТвійБезмежнийСвіт #ФондОбєднанихСердець #ТабірДляДітейЗаутизмом #інтегративнийтабір