Участь у конкурсі проектів “Дельта Милосердя”!

 

2 квітня для багатьох українців це звичайна дата в календарі, але не для сімей нашої організації, для нас це важливий день-День поширення інформації про аутизм. Це дійсно важливий день, тому що ми віримо, що з часом він допоможе нашому суспільству змінити ставлення до дітей з розладами аутистичного спектру, прийняти і підтримати їх, протягнути руку дружби.

Наша організація починаючи з 2015 р веде просвітницьку роботу і підвищує рівень знань про цю проблематику, проводить безліч інформаційних заходів, інклюзивних і соціалізуючих проектів. Так, крок за кроком ми прагнемо прийти до нашої головної мети - побудови інклюзивнє суспільство, відкритого до людей з особливостями розвитку.

Тому ми вже сьогодні плануємо план заходів, приурочених до цього дня. Ми подали наш проект - інформаційно-благодійна акція «Аутизм. Відкрий своє серце для дружби » на конкурс проектів "Дельта Милосердя". Ми сподіваємося, що наша ініціатива буде підтримана. Адже такі інформаційні заходи дуже важливі і для тих, хто зіткнувся з цією проблемою і для суспільства в цілому. Тримаємо кулачки!