Талант-шоу краще всіх!

Талант-шоу краще всіх!
Мабуть, все-таки найяскравішою подією нашого табору був конкурс «Талант-шоу краще всіх!».
Всі без винятку діти дуже хвилювалися і старанно готували свої номери.
Того прекрасного вечора, на нашій сцені справді, запалювали неймовірно талановиті тінейджери! Дехто вже зміг виступити самостійно. Дехто виступав вперше і тому був разом зі своєю групою підтримки. Діти і співали, і розповідали гуморески, і показували фокуси, і на швидкість складали кубик Рубіка, і демонстрували блискучі знання географії, англійської мови, різновидів сиру, і навіть самостійно створений мультик про всіх учасників табору, теж був! У якому кожен наш учасник перетворився на мультяшного героя! А ще був номер, в якому одна із наших учасниць проявила неабиякі акторські здібності, перевтілившись на міма. Фіналом нашого «Талант-шоу» був номер юного саксофоніста, який натхненно виконав Державний гімн України!
Кожного конкурсанта публіка із друзів, тепло зустрічала і проводжала зі сцени бурхливими оплесками. Батьки з особливим хвилюванням спостерігали за кожним номером. У матусь на очах бриніли сльози щастя. Адже кожна з них колись чула те страшне слово "нєобучаємий". І з кожним новим, таким виплеканим досягненням наших дітей, те жахливе слово все більше тане, неначе крижана брила, під теплими промінчиками сонця, відкриваючи все нові і нові шляхи до успіху.
В нашому конкурсі не було переможених чи тих, хто програв. Кожен отримав свою медаль "Найкращий" та смачний пряник зроблений з любов'ю до наших діток від нашої чаріної Лариси Осипчук.
Бо насправді не важливо, чи будеш ти кращий, ніж хтось.
Важливо те, чи будеш ти кращим, ніж учора!
#ЛітоЗсенсом2022 #аутизмКР #РАС #програмареабілітації #ACINO #ТвійБезмежнийСвіт #ФондОбєднанихСердець #ТабірДляДітейЗаутизмом #інтегративнийтабір