Семінар «Підвищення обізнаності батьків щодо прав дітей та молоді з інвалідністю!♿»

Вчора, 15 вересня, за ініціативою нашої організації Фонд Об'єднаних Сердець, на базі КЗО "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Сузір'я" ДОР", пройшов семінар «Підвищення обізнаності батьків щодо прав дітей та молоді з інвалідністю!». Серед присутніх були не лише батьки дітей з інвалідністю, а й профільні фахівці небайдужі до цієї проблеми.

Спікер семінару Лариса Татаринова, заступник директора-начальник відділу соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Солом'янського району м. Києва, член правління громадської організації "Ліга соціальних працівників м. Києва", Майстер соціальної роботи, розповіла про законні права і гарантії держави, що стосуються сімей, які виховують дітей з обмеженими можливостями. Вона пояснила батькам, як правильно вести переговори з державними установами, такими, як лікувальні заклади, соціальні служби і так далі, адже часто працівникам таких організацій не вистачає толерантності і терпимості до дітей з особливостями розвитку, і як не прикро, і знань чинного законодавства. 
Також обговорили такі питання, як правильне заповнення«Індивідуальної програми реабілітації» «Право на інклюзивне навчання», «Право на роботу», «Закон про основи соціальної захищеності», «Закон про дискримінацію» і «Пільги для батьків, які виховують дітей з інвалідністю».
В ході семінару ведуча відповідала на запитання присутніх, а також в індивідуальному порядку проконсультувала батьків дітей з інвалідністю та поділилася слушними порадами для кожного конкретного випадку.

Висловлюємо слова щирої вдячності всім, хто зробив внесок в організацію і проведення сьогоднішнього заходу, а саме - Эд Диксон (Ed Dickson)Елена Бородавка Кислицына - головний спеціаліст управління освіти і науки виконкома Криворізької міської ради. Дякуємо, адміністрації КЗО "БНРЦ" Сузір'я" ДОР" за гостинність, Александр Колесниченко за неодноразову допомогу в проведенні кофе-паузи.
#ПастушенкоНаталья