Під час перебування в таборі наші діти не лише відпочивали й оздоровлювалися
![Під час перебування в таборі наші діти не лише відпочивали й оздоровлювалися](assets/cache/images/events/lto-z-sensom-2022/3/300x300-294448548_2269464189868457_2255463033492552114_n.798.jpg)
Під час перебування в таборі наші діти не лише відпочивали й оздоровлювалися, але й щодня відвідували цікаві, пізнавальні та безумовно корисні корекційні заняття. А саме: арттерапія з Лариса Осипчук, англійська мова в ігровій формі з Вика Савченко, а також заняття з адаптивної фізкультури з Наталья Пастушенко . Наші тінейджери охоче відвідували абсолютно всі заняття та із задоволенням виконували цікаві завдання. Для того, щоб дітям з аутизмом було якомога легше адаптуватися і максимально правильно виконувати поставлені задачі, вже вкотре було прийнято рішення залучати до занять нормотипових сиблінгів. Але ж не дарма кажуть "Якщо ви не знаєте, як найкращим чином допомогти дитині з аутизмом, просто подивіться, як це кожного дня роблять їх брати та сестри."
Більш детально про наші корекційні заняття читайте у наступних постах.
#ЛітоЗсенсом2022 #аутизмКР #РАС #програмареабілітації #ACINO #ТвійБезмежнийСвіт #ФондОбєднанихСердець #ТабірДляДітейЗаутизмом #ІнтегративнийТабір
![](assets/images/events/lto-z-sensom-2022/3/1.jpg)
![](assets/images/events/lto-z-sensom-2022/3/2.jpg)