Ніколи не здаватись та не зупинятись на досягнутому!
![Ніколи не здаватись та не зупинятись на досягнутому!](assets/cache/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/300x300-273205172_2133948913419986_1363460542589711778_n.798.jpg)
Ніколи не здаватись та не зупинятись на досягнутому! Ось гасло нашого реабілітаційного спортивного табору!
Кожен день тренувань та занять з гірськолижного спорту не проходить без позитивних змін. Кожен учасник програми покращує свої результати та досягнення з кожним днем. І це все результат командної роботи дитини, тренера і батьків. У кожного учасника програми своє поставлене завдання: діти наполегливо працюють, тренер вкладає увесь свій досвід навичок у дітей, а батьки - підтримують, вболівають, а що найголовніше, вірять у своїх діток, вірять не дивлячись ні на що, і знають, що все в них вийде. Які емоції ми спостерігаємо в очах батьків, а найголовніше радість та задоволення на обличчях дітей від своїх успіхів. І ми хочемо, щоб ця радість завжди супроводжувала їх.
З приємною втомою діти повернулись з засніжених схилів в дім, де їх чекав не менш захопливий вечір за тематикою вибору професії. Його провела мама чарівних дівчаток Елі та Злати - Таміла Колесник. Діти знайомились з професією майстра манікюра і дизайнера прикрас.
Все було по-справжньому. Підготовка нігтьової пластини до покриття і звісно ж сам процес розфарбовування нігтів. Навіть хлопчики із задоволенням наносили різнокольоровий дизайн на імпровізовані нігтики. А потім дітки власноруч виготовили прикраси у вигляді браслета із різноманітних бусин для своїх матусь. Час промайнув весело та цікаво, а головне з користю.
P.S. Проєкт реалізується за фінансової підтримки швейцарської фармацевтичної компанії Acino Твій безмежний світ
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/1.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/2.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/3.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/4.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/6.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/7.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/8.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/9.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/10.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/11.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/12.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/13.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/14.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/15.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/16.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/17.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/18.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/19.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/20.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/21.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/22.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/23.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/24.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/25.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/26.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/27.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/28.jpg)
![](assets/images/projects/novyj-shag-2022/nkoli-ne-zdavatis-ta-ne-zupinyatis-na-dosyagnutomu/29.jpg)