Ніколи не здаватись та не зупинятись на досягнутому!

Ніколи не здаватись та не зупинятись на досягнутому!
Ніколи не здаватись та не зупинятись на досягнутому! Ось гасло нашого реабілітаційного спортивного табору!
Кожен день тренувань та занять з гірськолижного спорту не проходить без позитивних змін. Кожен учасник програми покращує свої результати та досягнення з кожним днем. І це все результат командної роботи дитини, тренера і батьків. У кожного учасника програми своє поставлене завдання: діти наполегливо працюють, тренер вкладає увесь свій досвід навичок у дітей, а батьки - підтримують, вболівають, а що найголовніше, вірять у своїх діток, вірять не дивлячись ні на що, і знають, що все в них вийде. Які емоції ми спостерігаємо в очах батьків, а найголовніше радість та задоволення на обличчях дітей від своїх успіхів. І ми хочемо, щоб ця радість завжди супроводжувала їх.
З приємною втомою діти повернулись з засніжених схилів в дім, де їх чекав не менш захопливий вечір за тематикою вибору професії. Його провела мама чарівних дівчаток Елі та Злати - Таміла Колесник. Діти знайомились з професією майстра манікюра і дизайнера прикрас.
Все було по-справжньому. Підготовка нігтьової пластини до покриття і звісно ж сам процес розфарбовування нігтів. Навіть хлопчики із задоволенням наносили різнокольоровий дизайн на імпровізовані нігтики. А потім дітки власноруч виготовили прикраси у вигляді браслета із різноманітних бусин для своїх матусь. Час промайнув весело та цікаво, а головне з користю.
P.S. Проєкт реалізується за фінансової підтримки швейцарської фармацевтичної компанії Acino Твій безмежний світ
#аутизмКР #РАС #НовийКрок2022 #програмареабілітації #ACINO #ТвійБезмежнийСвіт #ФондОбєднанихСердець