Ця поїздка, організована ГО «ФОНД ОБ’ЄДНАНИХ СЕРДЕЦЬ»

Майже скінчилась відпустка у «Дитячому оздоровчому таборі «Слава»» дітлахів з особливими потребами. Ця поїздка, організована ГО «ФОНД ОБ’ЄДНАНИХ СЕРДЕЦЬ» насправді об’єднала не тільки серця, а й зусилля та можливості дуже різних людей. Адже стараннями ініціативних батьків діток-аутистів Анна Давиденко та Павел Агеев , які до того ж є керівниками Громадського Об’єднання; небайдужих працівників Криворізького виконкому; партнерів організації та керівництва табору, стало можливим не тільки перебування малечі біля моря, прийняття сонячних та грязьових ванн, а й цікаво і з користю проводити час, пізнаючи незнайомий світ. 
Саме для не форматного навчання у незвичних обставинах були запрошені спеціалісти різних направлень – логопед, психолог,арт-терапевт,фітнес-тренер(мати особливої дитини), які додали відпочинку краплю яскравих вражень, море позитиву та безмежний досвід. За межами табору, у Скадовську, виявилось не менш цікаво. Не зглядаючись на те, що потреби у малечі трішечки незвичайні, та розваги, іграшки, атракціони притягують до себе неабияку увагу навіть дорослих. Тому, за сприяння адміністрації міста Скадовськ, що з розумінням відреагували на клопотання батьків, діти мали можливість безкоштовно спостерігати за морськими тваринами під час вистави у місцевому дельфінарії. Відвідування аквапарку було ще однією з приємних подій для особливих гостей табору. 
Взагалі, відпочинок-це завжди гарно та приємно! Мами нарешті на якийсь час забули про кухні, татусі (а до речі, не тільки жінки опікуються своїми чадами) про одвічну необхідність заробляння коштів, яких особливі діти потребують немало. Стерлись межі між малюками, які із задоволенням ганяли м’яч, збивали кеглі, ліпили разом, малювали, пускали мильні бульбашки… Батьки мали змогу поспілкуватись зі спеціалістами, чомусь навчитись один у одного, знайти нових друзів, однодумців. Не дивлячись на те, що родини дуже різні, світ для них сконцентрувався в одному напрямку – вони всі батьки особливих дітей. 
Ось так ГО«ФОНД ОБ’ЄДНАНИХ СЕРДЕЦЬ» поєднує дорослих і малих, здорових і хворих, бідних та заможних, вчить нести добро, мир та допомогу від щирого серця. Було таке гасло колись: «Все найкраще – дітям!». Зараз, як ніколи, навіть у скрутні для нашої країни часи, люди вчаться підтримувати один одного, підставити плече у важку годину, поділитись промінчиком щастя. Адже діти – це наше майбутнє, а воно того варте!