Семінар з елементами тренінгу «Підтримка ініціатив батьків, як шлях до соціального благополуччя суспільства"

Семінар з елементами тренінгу «Підтримка ініціатив батьків, як шлях до соціального благополуччя суспільства

Вчора, 15 травня, на базі КНВК №58 КМР ДО пройшов семінар з елементами тренінгу «Підтримка ініціатив батьків, як шлях до соціального благополуччя суспільства". Цій захід об’єднав 50 учасників - батьків, фахівців, держслужбовців, депутатів, які вели розмову про просування послуги Раннього Втручання у Кривому Розі, як турботливого професійного сервісу для родини в котрій народилося дитина з особливими потребами або ризиком їх виникнення, як одну із важливих частин інклюзивного процесу.
Крок за кроком просуваємося до системної допомоги сім'ям, які зіткнулися зі значними порушеннями здоров'я своїх малят. Сподіваємося, що зовсім скоро послугу Раннього втручання зможе отримати в Кривому Розі кожен, хто її потребує.
Дякуємо за підтримку в проведенні заходу Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Тетяна КріпакЕлена Бородавка Кислицына.
Спасибі спікеру заходу Сергей Пи, НРЦ №1 за чудову презентацію своєї роботи в цьому напрямку.

Організатори заходу - ГО "Фонд Об'єднаних Сердець" спільно з ГО Запорізька обласна організація "Аутизм. Свідоме батьківство", Місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області» та Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради в рамках грантового проекту «Діти – майбутнє громади», в межах та як невід’ємна частина спільної Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», що впроваджується HealthProm (Великобританія), ВГО "Національна Асамблея людей з інвалідністю України" (НАІУ) та БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ), за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу (ЄС).
#ПастушенкоНаталья