Сенсорна інтеграція з «Фонд Об’єднаних Сердець»

Сенсорна інтеграція з «Фонд Об’єднаних Сердець»

Сенсорна інтеграція з «Фонд Об’єднаних Сердець»

Чим можуть себе зайняти батьки особливих дітей у вихідний день? Можна махнути порибалити або гриби десь у лісочку позбирати чи то просто на диванчику боки погріти…але! Це можна сказати про будь-кого, тільки не про учасників безкоштовного семінару, присвяченому такій не зовсім знайомій для звичайних людей темі як сенсорна інтеграція.

Що ж таке ця сама інтеграція та з чим її їдять розповідали чудові дівчата – найдосвідченіші фахівці-психологині сімейного клубу «Долоні» Оксана Горшкова разом з Дарією Мельник. Виявляється, що самі примітивні здавалось би дії, які ми використовуємо у повсякденному спілкуванні з власними дітьми, мають неабиякий сенс та величезні наслідки у подальшому розвитку малюків. Дізнались про шкоду, яку завдають діткам сучасні прилади, призначені для полегшення життя батькам та ще багато цікавих речей. Чотири години інтенсивного і насиченого семінару пролетіли як кілька хвилин завдяки тому, що викладення інформації доступною для батьків мовою перемежалось з практичними завданнями. Деякі з них повеселили і нагадали про те, що ми всі трохи залишаємось дітьми, незалежно від того скільки нам років. На кава-паузах у учасників була можливість поспілкуватись та поділитись враженнями від побаченого та почутого, а ділитись вже було чим.

Сюрпризом стала презентація каністерапії (лікування за допомогою собак) – золотисті ретривери просто взірець доброти і терпіння. У нашому місті це перші ластівки цього виду терапії для особливих дітей, хотілось би сподіватись, що завзятих людей, охочих допомогти іншим буде ставати дедалі більше.

Бонусом до тренінгу дуже енергійна доброзичлива і позитивна людина, а за сумісництвом ще й психолог Надія Дробот розповіла яким чином вона за допомогою танцю допомагає дітям і дорослим розуміти своє тіло і, як наслідок, тримати у рівновазі свій дух, а декому і розвинути навички, яких не вистачає. Словом, серед присутніх мам, татусів, волонтерів та спеціалістів не залишилось жодного, хто не взяв би чогось корисного для себе на цій яскравій зустрічі.

«Фонд Об’єднаних Сердець» вкотре доводить, що не існує меж для людей, що з’єднані спільною метою і прагненням допомоги. Світ дуже гармонійний – допоможеш ти, відгукнуться до тебе. Велика подяка учасникам семінару за теплу атмосферу і не витрачений марно час.))

Ірина Балина