День народження організаці

День народження організаці

День народження організації - це чудовий привід зібратися всім разом, в дружному колі і провести весело час. Це день привітань, хороших, добрих емоцій, сюрпризів і подарунків.
8.12.17 наша дружна, велика сім'я, у складі 33 чоловік, відвідала м. Київ, де ми побували в "Киевский зоопарк (Kiev Zoo, Kyiv Zoo)"Аквапарк юрского периода Dream Island. У перервах між розважальними заходами, нас дуже тепло зустріли в ресторані української кухні Вареничная Катюша, приготувавши для наших діток дуже смачний і поживний сніданок. До привітання з Днем Народженням приєдналася і мережа ресторанів швидкого харчування Mcdonald's - Kiev, подарувавши нашим діткам Хеппі Мілли.

Ми висловлюємо величезні слова подяки всім нашим Київським друзям, які допомогли нам організувати таке чудове День Народження і залишити такі незабутні враження у наших особливих діток.
#ПастушенкоНаталья с Агеев ПавелНаталья СукАнна Давиденко (Anna Davidenko)Елена ОросЕлена ПрусТамила Колесник (Мила Колесник)Марина СеликоваТалатынник Алена